09.04.2018 | Kategoria: Pozostałe

V Ogólnopolska Konferencja Prawa Procesowego pt. „Współpraca sądów w zakresie dowodzenia”

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Procesowego pt. „Współpraca sądów w zakresie dowodzenia”, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2018 r. (wtorek) na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie.

V Ogólnopolska Konferencja Prawa Procesowego pt. „Współpraca sądów w zakresie dowodzenia”

Celem konferencji jest analiza norm prawnych oraz praktyki w zakresie dowodzenia w postępowaniach sądowych i administracyjnych w Polsce zarówno w systemie prawa państwowego, jak i w prawie kanonicznym. Analiza problemów, jakie ujawniają się w procesie gromadzenia i przedkładania środków dowodowych w aspekcie ich prawnej dopuszczalności, praktycznej możliwości przeprowadzania oraz ich oceny. Tematykę można potraktować wielopłaszczyznowo.

Więcej informacji na stronie Konferencji: uwm.edu.pl/e-wpia/konferencja/
oraz stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/378368842606700/

Powyższe uwagi mają charakter jedynie informacyjny oraz ogólny i nie stanowią porady prawnej. Porada prawna może zostać udzielona przez adwokata lub radcę prawnego jedynie po gruntownym zapoznaniu się ze stanem faktycznym konkretnej sprawy. Jeśli potrzebujesz porady prawnej, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią kancelarię lub możesz zadać bezpośrednio pytanie prawnikom poprzez formularz Zadaj pytanie