O nas

Prawos.pl to nowoczesny portal branży Legal Tech oraz największa wyszukiwarka prawników w Polsce, pomagająca znaleźć adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych i detektywów z całej Polski wykorzystując zaawansowane możliwości dopasowania prawnika z poszczególnej dziedziny prawa i lokalizacji.

Poszukiwanie pomocy prawnej w wynikach wyszukiwania jest procesem bardzo żmudnym i czasochłonnym dlatego postanowiliśmy go przyspieszyć oraz sprawić, aby stał się on bardziej skuteczny i odpowiadający rodzajowi usługi, która jest poszukiwana. Umożliwiamy osobom poszukującym pomocy prawnej zapoznanie się z szeroką ofertą usług oferowanych przez prawników i skontaktowanie się z nimi w szybki i bezpośredni sposób.

Dzięki Prawos.pl poszukiwanie pomocy prawnej zyskało zupełnie nowy wymiar, dzięki naszej wyszukiwarce znalezienie pomocy prawnej stało się szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. Nowoczesna wyszukiwarka zapewnia dostęp do dużej ilości informacji w jednym miejscu. Wystarczy, że wybierzesz miasto i swój problem, resztę portal znajdzie automatycznie. Dzięki odpowiedniej informatycznej technologii z rozrastającą się każdego dnia bazą danych Prawos.pl pozwala na maksymalną indywidualizację oferowanych rozwiązań prawnych. Osoby szukające pomocy prawnej, korzystając z naszej przeglądarki nie ponoszą żadnych kosztów, dzięki czemu nasz portal jeszcze lepiej pozwala odnaleźć specjalistę, który pomoże rozwiązać dany problem prawny.

Baza wiedzy

Dzięki systematycznie dodawanym publikacjom portal Prawos.pl uświadamia użytkowników na temat obowiązujących przepisów prawnych. Uważamy, że bycie lepiej przygotowanym w danej kwestii prawnej jest przydatne nie tylko w rozmowie z prawnikiem – na portalu gromadzimy informacje pomagające rozwiązać samodzielnie wiele problemów prawnych, oszczędzając zdezorientowanym użytkownikom przeszukiwania ustaw i orzecznictwa.

Pytania do prawników

Prawos.pl umożliwia szybką konsultację z doświadczonym prawnikiem. Zadaj pytanie w formularzu, nasz portal skupia dziesiątki wyspecjalizowanych prawników, którzy w ciągu kilku godzin postarają się pomóc.

Nasz zespół

Prawos.pl tworzony jest przez prawników i pasjonatów marketingu oraz branży IT, którzy pracują po to aby portal dostarczał najwyższej jakości usług internetowych dedykowanych branży prawnej.

Dołącz do największej wyszukiwarki prawników

Ponad 500 000 potencjalnych klientów

Poznaj szczegóły oferty