Konferencja "Rola i znaczenie biegłego w polskim systemie prawnym"

Marzec 9, 2018

Koło Naukowe Postępowania Karnego „Accusatio” działające przy Katedrze Procesu Karnego ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję NaukowąRola i znaczenie biegłego w polskim systemie prawnym”, która odbędzie się 14 marca 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. 

Przedmiotem konferencji jest działalność i rola biegłego jako uczestnika postępowania karnego, cywilnego, administracyjnego, a także rozważania na temat wpływu biegłego na wynik sprawy. 

Organizatorzy pragną stworzyć wydarzenie, które ze względu na swoją tematykę zainteresuje przedstawicieli różnych gałęzi prawa, praktyków i teoretyków, a także będzie miejscem spotkania zarówno pracowników naukowych, jak i studentów oraz doktorantów. Chcemy dać możliwość przeprowadzenia ciekawych dyskusji, wysłuchania interesujących wystąpień i wymiany zdań na najwyższym poziomie.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 100 zł obejmuje udział czynny w konferencji oraz materiały konferencyjne. Opłata obowiązującą studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wynosi 50 zł.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.